Ziedu grozs ar rozā rozēm

Bildē redzamais pušķa izmērs - Standarta

Mēs izmantojam tikai oriģinālus mūsu floristu veidotus pušķu un ziedu attēlus.

Bildei ir ilustratīva nozīme, jo ziedi ir sezonāli. Ja konkrētie ziedi nebūs pieejami, mēs tos aizvietosim ar citiem, saglabājot pušķa stilu un krāsu gammu. Mūsu profesionālie floristi vienmēr rūpējas par to, lai kompozīcijas būtu gaumīgas, skaistas un klienti - apmierināti. Ja vēlaties precizēt, vai bildē redzamie ziedi ir dotajā brīdī pieejami, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot - +371 26621676 vai rakstot uz - karkade@karkade.lv.

Minimālā pasūtījuma summa - 25 EUR.

135,00 €
AR PVN
Izmērs
Daudzums

 

Pievieno saldumus vai dāvanu

 

Piegāde un cenas

 

Lietošanas nosacījumi

Jums arī varētu patikt

Ziedi ar kurjeru tiks piegādāti līdz Jūsu vēlamajai adresei Rīgā un aptuveni 50km rādiusā ap Rigu. Iespējamās piegādes pilsētas, cenas, laikus un noteikumus skatieties šeit!

Ziedu un kompozīciju piegāde tiek veikta 6 dienas nedēļā. Ņemiet vērā, ka piegāde esošajā dienā ir iespējama tikai tad, ja pasūtat ziedus līdz plkst. 13:00 un ziedu sagatavošanai ir nepieciešams laiks, tādēļ, lai saņemtu ziedus konkrētā laikā, lūdzam, veikt savlaicīgu to pasūtīšanu. Veicot maksājumu, Jums tiks piedāvātas vairākas iespējamo piegādes laiku iespējas, atkarībā no esošā laika un piegādes adreses. Cenas piegādēm skatieties šeit.

Ja neatrodat savu pilsētu piegādes pilsētu sarakstā, tad zvaniet mums +371 26621676 vai rakstiet uz karkade@karkade.lv, lai vienotos par piegādi atsevišķi.

Ziedu standarta laika piegādes cena Rīgā - 7 EUR, Jūrmalā - 15 EUR. Iespējamos piegādes laikus un cenas pārējām pilsētām skatieties šeit. Nodrošinām iespēju ziedus saņemt arī veikalā, Tērbatas ielā 19/21, Rīgā, darba laika ietvaros:

  • Pirmdienās, Otrdienās, Trešdienās, Ceturtdienās, Piektdienās 8:30-18:30

  • Sestdienās 9:00-17:00

Piegādes laiks ir aptuvens un tas var mainīties atkarībā no situācijas uz ceļiem, sastrēgumiem, satiksmes organizācijas ierobežojumiem, laikapstākļiem, kā arī no floristu noslodzes konkrētajā brīdī.

KĀ PASŪTĪT?


  1. Izvēlaties ziedus no mūsu kataloga.

  2. Ievadiet visu nepieciešamo informāciju un veicat apmaksu ar karti (VISA, MasterCard), PayPal, pārskaitījumu (maksājuma apstiprināšanai būs nepieciešams maksājuma uzdevums) vai skaidrā naudā, ja izvēlēsieties ziedus saņemt veikalā.

  3. Mēs apstiprināsim pasūtījuma saņemšanu un izpildi. Jūs saņemsiet apstiprinājuma informāciju norādītajā e-pastā.